Rezervace: +420 571 612 533 , +420 606 762 922

Aktuality

zpět do aktualit

Turnajové prázdniny u konce

Sérii 15 ti prázdninových turnajů, kterých se zúčastnilo více než 400 hráčů a hráček všech mládežnických kategorií zakončily dvě prestižní akce.

Nejprve se konal turnaj mladších žaček třídy A, který byl zařazen do prestižní šňůry turnajů Tennis Arena Kids Tour 2017 v České Republice, Slovensku a nově i Rakousku.  Dvouhru vyhrála Amélie Šmejkalová (TK Precheza), která si ve finále trpělivou hrou poradila se Sárou Beilek (TK Agrofert) po setech 7/5 a 6/3. Ve čtyřhrách si nejlépe stál pár Barbora Michálková (TK Olymp) spolu s Magdalénou Smékalovou (TK Hlinsko), který lépe zvládl supertiebreakovou koncovku a porazily tak pár Karolína Heiderová (SK JC Sport Opava) hrající se Sárou Beilek (TK Agrofert) po setech 6/3, 6/7(5) a 10/5. Zajímavostí je, že právě supertiebreaky hrál vítězný pár cestou za titulem téměř ve všech kolech turnaje.

Následující a poslední prázdninový turnaj opět naplnil celý areál. 53 dívek svádělo své boje na všech 14ti kurtech. Jak už to bývá první může být jen jeden.. tedy jedna a tou se stala Monika Fížová (TK Na Dolině), která zvládla herně i fyzicky finále lépe proti Lucii Urbanové (TK Agrofert), ta pro vyčerpání musela finále vzdát. Fížová tedy s výsledkem 6:2, 5:7, a scr. za stavu 5:3 mohla vytouženou trofej šťastně zvednout nad hlavu.

Ve čtyřhře si spravila chuť první nasazená domácí hráčka Nela Mičolová (TK Deza), kterou vyřadila ve dvouhře budoucí vítězka 7/5 a 6/3. Spolu s Karolínou Heiderovou (SK JC Sport Opava) vybojovaly trofeje za první místo alespoň ve čtyřhře nad párem Lucie Urbanová (TK Agrofert) - Veronika Nováková (TK CS Ostrava) po setech 4:6, 7:5 a supertiebreaku 12:10.

Vítězům GRATULUJEME, a všem hráčkám u hráčům přejeme příjemný začátek školního roku a hodně chuti do tréninku !!! :-D

Více informací: tkdeza.rajce.idnes.cz/