Mistrovství České republiky jednotlivců staršího žactva – 11.8.-16.8.2020

Ve dnech 11.8.2020 – 16.8.2020 se uskutečnilo v areálu Tenisového klubu DEZA Valašské Meziříčí, z.s. mistrovství České republiky jednotlivců v kategorii starších žáků. Turnaje se celkem zúčastnilo 48 hráčů, startovní pole bylo silně obsazeno, kdy mezi prvními nasazenými byli hráči z první desítky jak republikového žebříčku, tak i žebříčku Tennis Europe v kategorii do 14 let.

Po skvělém finále si pro titul došel nejvýše nasazený hráč turnaje Petr Brunclík, který celý turnaj ovládl bez ztráty jediného setu a mistrovský titul si tak jednoznačně zasloužil. Na druhém místě se umístil Kryštof Švojgr a třetí místo obsadili Denis Peták a Jan Kumstát.

Čtyřhru vyhrála dvojice Brunclík-Peták, která ve finále porazila dvojici Hanzelín-Švojgr. Petr Brunclík tak posbíral oba tituly, na druhou stranu Kryštof Švojgr se musel spokojit se dvěma porážkami jak ve finále čtyřhry, tak i dvouhry. Na třetím místě se umístily dvojice Klimas-Kumstát a Yigin-Valeš.

Oficiální výsledky turnaje najdete zde:

http://cztenis.cz/turnaj/516700/sezona/L20/vysledky

Odkaz na článek z MČR na cztenis.cz:

http://cztenis.cz/clanek/mistrovstvi-ceske-republiky-starsich-zaku-2020

Mistrovství České republiky starších žáků se u nás konalo po dlouhých 21 letech a které naposledy v roce 1999 vyhrál Tomáš Berdych, který poraženým semifinalistům čtyřhry předával ceny.

Doufáme, že se nám turnaj povedl hezky uspořádat a že se hráčům u nás líbilo a celý turnaj si užili. Snad se příští rok potkáme znovu.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s organizací a přípravou na tento turnaj. Především: Josef Vlk – vrchní rozhodčí, Dušan Křesala – ředitel turnaje, MUDr. Hana Berdychová – doktorka turnaje, Žaneta Pavelková – sekretariát turnaje a občerstvení, Vojtěch Vala – ředitel klubu a samozřejmě také správcům za kvalitně připravené kurty a všem rozhodčím za hladký průběh jednotlivých zápasů. Ještě jednou všem děkujeme

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram