Turnaj třídy C – Starší žáci a žákyně

Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněV termínu 7.1. – 9.1.2023 se u nás odehrál turnaj třídy C v kategorii Starších žáků a žákyň.
Mezi chlapci zvítězil domácí hráč Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněAdam Syryčanský, který ve finále (6:2, 6:3) porazil Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněTobiáše Horského (TK PRECHEZA Přerov). Na třetím místě se umístili Jan Prusenovský ( TK Zlín) a Josef Brtník (TENIS SLOVÁCKO).
Ve čtyřhře zvítězila domácí dvojice Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněSyryčanský-Horák, kteří ve finále porazili dvojici Brtník-Prusenovský (6:3, 6:0).
Mezi dívkami zvítězila Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněAneta Jahnová (TK PRECHEZA Přerov), která ve finále porazila domácí Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněVanessu Višňovskou (3:6, 6:4, 1:0 (9)). Na třetím se umístila Viktorie Dufková (TJ TO Sokol Stará Bělá) a Adina Pohanková (TJ Zbrojovka Vsetín).
Čtyřhru vyhrála dvojice Turnaj Třídy C Starší žáci A žákyněVišňovská-Pohanková, které ve finále porazily dvojici Skácelová-Gebauerová (6:2, 6:3).
Výsledky chlapci:
Výsledky dívky:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram