Oblastní přebory – Dorostenci

V termínu 12.2.-15.2.2022 se v Tenisovém klubu DEZA Valašské Meziříčí odehrál halový oblastní přebor Severomoravského Tenisového Svazu v kategorii Dorostenců pro rok 2022, kterého se celkem zúčastnilo 45 hráčů.

Již od prvních kol byl k vidění dobrý tenis což potvrzovali zejména nejvýše nasazeni hráči. Ve finále singlu se nakonec utkali dva nejvýše nasazeni hráči turnaje, z vítězství se nakonec radoval Ondřej Kratochvíl, který porazil Filipa Káňu (6:3, 6:4). Ondřej Kratochvíl (TK PRECHEZA Přerov) tak potvrdil roli turnajové jedničky a pro vítězství v oblastních přeborech si došel bez ztráty setu, čímž si zajistil účast na Halovém Mistrovství České republiky dorostenců, které se odehraje v termínu 19.3.-22.3.2022 rovněž ve Valašském Meziříčí. Na třetím místě skončili Jan Klimas a Martin Guráš.

Ve čtyřhře se z vítězství radoval pár Beránek-Klimas, kteří titul nakonec brali bez finálové boje z důvodu nevolnosti jednoho z hráčů z dvojice Doskočil-Guráš. Třetí místo po semifinálových prohrách obsadili dvojice Pešat-Hanák a Bako-Lankočí.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem hráčům za účast a krásný tenis

Výsledky turnaje:

https://cztenis.cz/turnaj/306970/sezona/Z2122/vysledky

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram